SZAFKI POD AKWARIUM : SZAFKA POD AKWARIUM 100 CM, BLAT PROSTY

SZAFKA POD AKWARIUM 100 CM, BLAT PROSTY

Zapytaj o cenę

SZAFKA POD AKWARIUM 200 LITRÓW

BLAT PROSTY

Ten niezwykle elegancki model szafki będzie idealnie współgrał z majestatem podwodnego świata stworzonym w Państwa akwarium.

Szafkę wyróżnia solidna konstrukcja i staranne wykonanie, zapewniające bezpieczeństwo, wygodę i pewność użytkowania. Blaty górny i dolny oraz ściany: frontowa, boczne i tylna są zrobione z płyty obustronnie laminowanej o grubości 18 mm, obrzeża oklejone są pcv 0,8 mm (zwiększona odporność na uszkodzenia mechaniczne i wodę).

Zaletami szafki są także jej pojemność i funkcjonalność. Posiada wewnątrz półki oraz specjalną przegrodę umożliwiającą schowanie filtra zewnętrznego lub butli CO2. W szafce zamontowana jest specjalna wysuwana półka, na której można zainstalować wyłączniki – jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż umożliwi łatwy dostęp do przewodów zasilających.

Na tylnej ściance szafki, znajduje się otwór o średnicy 45 mm, który może być wykorzystany do schowania wewnątrz kabli. Szafka wyposażona jest w specjalny system cichego domykania drzwiczek. Dzięki temu wyeliminowane jest przypadkowe trzaskanie drzwi, co nie tylko wpływa na komfort i bezpieczeństwo użytkowania, ale także zapobiega mikrowstrząsom.

wymiary:
wys. 75 cm
szer. 100 cm
głębokość 40 cm

Możliwość wyboru koloru: Grusza polna/Jabłoń Locarno/Orzech Ecco/Dąb Sonoma/Dąb mleczny/Buk/Olcha/Wenge/Biały/Śliwa/Klon/Czarny