SZAFKI POD AKWARIUM : SZAFKA POD AKWARIUM 98,112,126,140 LITRÓW

SZAFKA POD AKWARIUM 98,112,126,140 LITRÓW

185,00 zł

SOLIDNA SZAFKA POD AKWARIUM Z NOWOCZESNYM SYSTEMEM CICHEGO DOMYKANIA DRZWICZEK

Jest to jeden z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych modeli, który będzie idealnie pasował do każdego wnętrza. Szafka została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić pewność i bezpieczeństwo jej użytkowania. Wykonano ją z płyty obustronnie laminowanej 18 mm, a każdy z jej elementów jest mocno skręcany śrubami (konfirmatami). Tył szafki jest również wykonany z płyty 18 mm i posiada otwór umożliwiający schowanie kabli. W szafce zamontowany jest mechanizm cichego domykania drzwiczek, który zapobiega przypadkowym trzaśnięciom. To zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania (bez ryzyka przytrzaśnięcia palców), wydłużenie żywotności zawiasów i zapobiega mikrowstrząsom (wpływ na florę i faunę w akwarium).

Szafka wyróżnia się funkcjonalnością i pozwala na elastyczność w użytkowaniu. Posiada wewnątrz dwie półki - przykręconą na stałe oraz regulowaną, która pozwala na schowanie dowolnej wielkości filtra zewnętrznego lub butli CO2.

Wymiary szafki:
Wysokość 70 cm / Szerokość 80 cm / Głębokość 35 cm 

Szafka jest do samodzielnego montażu.

Dostępne kolory: Jabłoń / Dąb sonoma / Orzech / Buk / Olcha górska / Rigoleott / Wenge / Biała / Klon / Dąb mleczny / Śliwa i inne
Czas realizacji zlecenia to 7 dni roboczych